To, co potřebuješ pro přežití, analyzuj citlivě a zároveň prakticky, dělej jen to, z čeho máš dobrý pocit podle postavení znamení Panna. Využívej k tomu myšlení podle toho, jak to naznačuje svým postavením planeta Merkur. S tvým zdravím souvisí i to, jak si plníš každodenní povinnosti a svou službu druhým lidem, což souvisí i s tvým zaměstnáním podle znamení v 6.domu.

Vedle MYŠLENÍ při komunikaci je nutné brát v potaz také to, jak myslíme při analyzování.

Indicii o tom, jakou energii při analyzování informací uplatňujete, naleznete ve vašem osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 6 pod nadpisem MYŠLENÍ.

Pod nadpisem MYŠLENÍ V ŽIVOTNÍ OBLASTI naleznete indicii o tom, v jaké životní oblasti MYŠLENÍ uplatňujete.

To, jak ANALYZUJEME, tedy rozlišujeme informace, které při MYŠLENÍ použijeme, to

Při ANALYZOVÁNÍ bychom se měli oprostit od rozpitvávání detailů až „puntičkářství“. Místo toho se rozhodujeme citlivě a zároveň prakticky, co vybereme pro své přežití, a to na základě svých vlastních pocitů.

Analyzování je důležité i při plnění KAŽDODENNÍCH POVINNOSTÍ, které musíme vykonávat při své službě druhým lidem pro zajištění toho, o potřebujeme k přežití,  (včetně hygieny a stravování), což souvisí i se ZDRAVÍM. Patří sem tedy i ZAMĚSTNÁNÍ a také ZDRAVÍ, které vypovídá o rovnováze mezi tělesnou a duševní stránkou osobnosti podle energie znamení v 6.domu.

Tuto indicii naleznete ve vašem osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 6 pod nadpisem ANALYZOVÁNÍ.