Jak si zajistit stabilní životní situaci?

V letech 2008-2024 se mění systém, který byl nastolen před 250ti lety. K tomuto procesu dochází každých 250 let a je způsoben planetárními vlivy. Úkolem lidstva je v tomto procesu obstát se ctí, protože to je příprava na Věk Vodnáře, který bude trvat 2160 let.

Změna systému je dlouhodobý proces a v chaosu a zmatku současnosti se může zdát, že půjde o proces takřka nerealizovatelný. Pokud se však přidržíme univerzálního systému a uděláme něco pro to, aby mohl být tento univerzální systém začleněn do života jakéhokoli člověka, může to být řešení. Stačí tento systém pochopit, začlenit do vlastního života a šířit jej dále. Právě tak můžeme stabilizovat vlastní životní situaci.

Univerzální systém je založen na třech jednoduchých krocích:

  • seznámení s univerzálním rozměrem života
  • začlenění tohoto univerzálního rozměru do vlastního života
  • další šíření těchto univerzálních poznatků na základě vlastní zkušenosti

Jak rozpoznat univerzální rozměr života?

  1. S univerzálními principy a fungováním univerzálního řádu se seznámíte prostřednictvím hry „V jedné malé zemi“.
  2. Tyto zkušenosti začleníte do běžného života, tady do všech životních oblastí prostřednictvím INSPIRO-AKADEMIE, kde si utváříte svou vlastní UNIVERZÁLNÍ KNIHOVNU pro vás i vaše děti
  3.  S dalším šířením těchto informací mezi co nejvíce lidí k zajištění vlastní finanční stability a soběstačnosti pomůže projekt „Podnikání trochu jinak“ a „Terapie tvorbou webu“.

Jak začít budovat nový systém ve vlastním životě?

Systém může být funkční jedině za předpokladu, že vychází z toho, co je pravdivé, přirozené a pevně dané. Systém fungování lidského života je jednou pro vždy daný a souvisí s pohybem vesmírných těles. Již v okamžiku narození lze o člověku říci všechno, ale této skutečnosti není v současné době věnována žádná pozornost, přesto máme šanci za pomoci univerzálních informací vědomě utvářet současnost tak, abychom předcházeli budoucím problémům, což může souviset i se zdravím nebo s problémy ve společnosti.

Všechno vychází z toho, jak dalece je stabilní životní situace jedince, proto je v jednotlivých projektech projektu NÁROD SOBĚ věnována pozornost i tomuto tématu, protože systém může fungovat a člověk se může cítit dobře a být zdráv jedině tehdy, je-li zde soběstačnost a nezávislost. A právě tomu se učíme v projektech NÁROD SOBĚ. Jedná se o univerzální proces, který může okopírovat jakýkoli národ, protože základní principy jsou stejné bez ohledu na místo a čas.

Jak postupovat?

Princip je jednoduchý:

  1. Objednejte si vybraný projekt
  2. Po absolvování projektu napište recenzi a dejte mi o tom vědět – záleží jen na vás, jaká tato recenze bude, zda pozitivní či negativní, jedinou podmínkou je, aby byla pravdivá
  3. Na základě vaší recenze vám zašlu slevový kupón pro zakoupený projekt. Na slevovém kupónu bude uvedeno vaše jméno a hodnota slevového kupónu.
  4. Kupón bude časově omezen a vám stačí jej v uvedeném čase rozeslat vašim kontaktům s informací, že jste jim u mě sjednali slevu a do kdy si mají projekt objednat, aby mohli kupón uplatnit.

Jak využít správného načasování?

V tomto procesu využijete systému správného načasování. Jak při oslovování svých kontaktů využít správného načasování, i s tím vás seznámím v projektu „Podnikání trochu jinak“. Ti, kteří si členství v tomto projektu objednají, ode mě obdrží informaci ohledně „správného načasování“ v souvislosti s jejich vlastním horoskopem narození po dobu platnosti slevového kupónu.

Členské sekce projektů NÁROD SOBĚ

Výše uvedený postup můžete realizovat jako ČLEN vámi vybraného projektu, proto níže naleznete přehled všech členských sekcí. Do jednotlivých členských sekcí se dostanete kliknutím na nadpis, případně tak, že najedete myší na záložku PRO ČLENY a okamžitě se vám objeví seznam členských sekcí. Pak už stačí si vybrat tu, do které se chcete přihlásit, a vpravo uvidíte nabídku, na kterou kliknete. Zde je uveden přehled všech členských sekcí k danému projektu a vám stačí kliknout na nadpis, po přihlášení se vám zpřístupní informace v členské sekci. Pokud jste přihlášeni, u dalších odkazů se již přihlašovat nemusíte, další členské sekce se vám budou po kliknutí na nadpis zobrazovat automaticky. Mimoto budete mít po přihlášení přehled všech členských sekcí v menu. Přihlašovací údaje naleznete v mailu, který vám přijde po objednávce členské sekce projektu.

Hra „V jedné malé zemi“ – ÚROVEŇ1-ÚROVEŇ4 – Členská sekce

INSPIRO-AKADEMIE – Členská sekce

PODNIKÁNÍ TROCHU JINAK – Členská sekce