Hledej společnou cestu pro současnost i dalekou budoucnost podle postavení znamení Střelec. Dáš-li svým vztahům duchovní rozměr, pak budeš duchovně růst tak, jak to naznačuje planeta Jupiter, a to za pomoci nějaké pravdivé filozofie či víry nebo i na dalekých cestách a v cizině podle znamení v 9.domu.

Tato HLEDANÁ společná cesta by měla mít duchovní základ, pokud nedáme tomuto HLEDÁNÍ duchovní základ, pak budeme pouze přehánět. Je třeba si uvědomit to, čeho se nám dostává v bohaté míře a o to se dělit s druhými lidmi s vlastním sebepřesahem, kdy jsme zaměřeni právě na druhé lidi. To můžeme ovšem pouze tehdy, pokud dokážeme citlivě ANALYZOVAT to, co je přirozené a pravdivé.

DUCHOVNÍ RŮSTEM si ve vztazích při HLEDÁNÍ společné cesty pro dalekou budoucnost stanovujeme vlastní životní FILOZOFII či VÍRU, a to i na DALEKÝCH CESTÁCH a v CIZINĚ podle energie znamení v 9.domu horoskopu narození.

Pokud se nám podaří dát svým vztahům duchovní rozměr, pak můžeme DUCHOVNĚ RŮST tím, že se o to dobré, čeho se nám dostává v bohaté míře, podělíme s druhými lidmi.

Indicii o tom, při projevu jaké energie se vám dostává vesmírné podpory, naleznete ve vašem osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 9 pod nadpisem DUCHOVNÍ RŮST.

Pod nadpisem DUCHOVNÍ RŮST V ŽIVOTNÍ OBLASTI naleznete indicii o tom, v jaké životní oblasti je u vás DUCHOVNÍ RŮST patrný.