V této bonusové části nalezneš to, co vznikalo v letech 2010-2020 a co nebylo využito v INSPIRO-AKADEMII. Jedná se o informace, které možná už znáš, ale je dost možné, že v každém z videí najdeš něco, co tě bude inspirovat.

ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA UNIVERZÁLNÍCH PRINCIPŮ

Univerzální principy pro život v praxi od astroložky Jany Maškové

Níže nalezneš dvě prezentace, kde se seznámíš s univerzálními principy v praxi

Jak to udělat, aby nás krize nezaskočila?

S univerzálními principy začínáme na svůj život pohlížet ze zcela jiného úhlu pohledu – z toho univerzálního. Těchto informací pak budeme schopni využít i při řešení krizí. Toto jsou videa pro členskou část ASTRO-AKADEMIE, která jsem zpracovávala v letech 2013-2014. Tato videa přidávám jako BONUS pro inspiraci, jak prezentovat tvé produkty či projekty.

Skutečně má pohyb planet vliv na povodně?

Rok 2013 byl rokem, kdy bylo nutné pečovat o to, co souvisí s naším původem i planetou Zemí, tedy o to přirozené. V té době vznikla videa, ve kterých předávám poselství o dění té doby. Ve videích se dozvíte zajímavé souvislosti mezi vesmírným působením a povodněmi. Vzhledem k tomu, že bude totéž působení patrné už za pár let, je dobré si připomenout, že to, o co jde v tuto chvíli především, je ta nejzákladnější tekutina pro náš život – VODA.

Jak propojit minulost s přítomností a budoucností?

Proč by měly spolupracovat generace lidí narozených v 60.a 90.letech 20.století?

 V níže uvedených videích se seznámíš s fakty, které si dnes lidí neuvědomují. Začínáme odůvodněním toho, proč by měly vzájemně spolupracovat generace, které jsou na první pohled zcela odlišné…

Co mají společného 21.století a egyptské pyramidy?

Z níže uvedeného videa se dozvíte, jaká je souvislost mezi egyptskými pyramidami a rokem 2012

Po shlédnutí prvního videa o egyptských pyramidách tě nejspíš napadne, že to, o čem je tu řeč, se dnes fakticky děje, jen s tím rozdílem, že záleží na tom, v jakém smyslu. Pokud přijmeme fakt, že každý z nás má své „Božské Já“, pak pochopíme, že záleží na každém z nás, co budeme „hlásat“, 
 tedy jakým informacím budeme věnovat pozornost a jaké informace budeme předávat dále.

JAK SE ZAPOJIT? Jednoduše 

Chceš-li se zapojit, jednoduše zhmotni svou inspiraci. Třeba tak, jako to udělal Radek Kaňa nebo jako jsem to udělala já ve svých projektech. 

Udělej to podle sebe – slož písničku, namaluj obraz, napiš příběh či báseň nebo vytvoř projekt, je jen na tobě, co tě napadne. A pak to jednoduše sdílej s ostatními.

A CO DÁLE?

Možná se ptáš, stejně jako jsem se ptala já, co dělat s tím hlubokým poznáním, které se teď k tobě dostalo?  Jak ho prakticky využít tak, aby mohlo skutečně pomáhat? I já jsem si kladla tuto otázku a hledala cestu pro budoucnost. Ta cesta trvala přes 15 let a všechno mi došlo až na samotném začátku roku 2022. Všechno to, co se děje, je výzva – výzva pro každého z nás. A na každém z nás je, jak se k této výzvě postavíme. Naštěstí teď už skutečně máme všichni rovné šance… Budeme-li chtít.

Co tedy dělat?

Po tom, co poznáme univerzální rozměr života, máme vnitřní potřebu podělit se o tuto zkušenost s druhými lidmi. Pokud chceš pokračovat, zkus to s projektem Podnikání trochu jinak. V tomto projektu nalezneš návod, jak k tomu využít tvůj horoskop narození a dostaneš příležitost zpracovat si text na tvé webové stránky, který vystihne tvé vlastní určení a tvé vlastní „já“. Bez ohledu na to, jaký je tvůj současný obor činnosti a zda tento text použiješ či nepoužiješ na tvé webové stránky, odhalí ti toto poznání tvůj životní úkol, který si tak můžeš lépe uvědomit pro svůj život i společné podnikání. 

PODNIKÁNÍ TROCHU JINAK