Vzdělání je v životě člověka velice důležité stejně jako to, s kým se setkáváme ve svém blízkém okolí.  V každém případě jde o to, jak pracujeme s informacemi.

E-book „Jak uplatnit BRONZOVÉ, STŘÍBRNÉ, ZLATÉ, PLATINOVÉ a DIAMANTOVÉ pravidlo pro komunikaci?“

Při předávání informací mě napadlo, že vlastně existuje něco, co lze nazvat „ZLATÉ PRAVIDLO PRO KOMUNIKACI“, a tak jsem toto téma hned zpracovala do e-booku, který jsem zasílala zdarma na mém webu. Jenže postupem času ke mně přišla další „pravidla pro komunikaci“, a tak jsem je všechna zpracovala do e-booku „Jak uplatnit BRONZOVÉ, STŘÍBRNÉ, ZLATÉ, PLATINOVÉ a DIAMANTOVÉ pravidlo pro komunikaci?“, kde se dotkneme také témat, která jsou v současnosti do jisté míry TABU. E-book „Jak uplatnit BRONZOVÉ, STŘÍBRNÉ, ZLATÉ, PLATINOVÉ a DIAMANTOVÉ pravidlo pro komunikaci?“ si stáhnete níže.

S tímto e-bookem si řekneme, jak je to s komunikací a jak je komunikace důležitá. To, co je řečeno o komunikaci, souvisí i s tím, jak se komunikací v přítomnosti připravujeme na budoucnost – třeba na důchod. Víš, jak se připravuješ na důchod právě teď? Dozvíš se to z videa, kde hovořím mj. také o e-booku „Rozvoj osobnosti od narození k moudrosti“

Než se propracuješ k e-booku „Rozvoj osobnosti od narození k moudrosti“, bude to ještě nějakou dobu trvat, mezi tím budeš mít možnost v praxi si ověřit to, co je uvedeno o možnosti utvářet zcela nový typ penzijní reformy. 

E-book „Penzijní reforma trochu jinak“

V e-booku se dozvíš další podrobnosti k penzijní reformě i z hlediska doby, v níž byl tento e-book napsán. Je to další kousek, který nesmí chybět ve tvé UNIVERZÁLNÍ KNIHOVNĚ. V dalších KROCÍCH INSPIRO-AKADEMIE se můžeš nechat inspirovat, jak tento nový systém penzijní reformy vědomě utvářet.