Univerzální koloběh

Existuje něco, co lze nazvat „univerzální koloběh“. Jedná se o koloběh, během něhož člověk v průběhu života dospěje k nějakému poznání, ale už nemá příležitost předat tyto poznatky dále, proto umírá, aby se narodil v jiné inkarnaci, kde si bude moci tento úkol splnit. Tomuto poznání o existenci dvou částí jedince, a sice hmotné (tělo) a nehmotné (duše), kdy po fyzické smrti se duše oddělí od těla a buď odchází „do světla“, pokud si již svůj úkol splnila nebo se znovu „reinkarnuje“, aby si splnila svůj úkol, můžeme nebo nemusíme přijmout či respektovat, ale to nám určitě nebrání v tom, abychom si dokázali představit, co se bude dít při reinkarnaci. Duše se reinkarnuje přesně do situace, kterou si sama připravila. A v tuto chvíli dostává všechno to, o čem je řeč, zcela nový rozměr… Platí to však i v případě, že nezemřeme a budeme žít dále. Tím, co uděláme nyní, si vytváříme podmínky pro budoucnost. Tím, co děláme nyní, si tedy připravujeme podmínky pro život sami sobě v tomto životě i budoucím generacím a dost možná i své příští reinkarnaci. Zkusme si tedy společně připravit co nejlepší podmínky pro náš budoucí život a třeba i pro naši příští reinkarnaci.

Jak na to?

Naučíme se vědomě si utvářet svůj osud tím, že pochopíme, jak funguje život založený na univerzálním – vesmírném vědomí.

Pokud ti tedy již v životě přestalo všechno fungovat a nevíš kudy kam, pokud se uchyluješ k lékům, k drogám nebo k lahvi „něčeho ostřejšího“ nebo pokud prostě jenom cítíš, že chceš ve svém životě něco změnit, pak je na čase se zastavit a vrátit se zpět. Začít si přehrávat svůj život a zjistit, kdy a kde se stala chyba.

Je dost možné, že při této retrospekci zjistíš, že všechno začalo v době, kdy začaly problémy s někým z rodiny, možná s jedním z rodičů – právě s tím rodičem anebo s jinou autoritou, která je tvým největším učitelem. A dost možná až tehdy pochopíš, z čeho ten problém pramenil a dokážeš kroky tvých rodičů a minulých autorit posuzovat z hlediska tvých současných zkušeností mnohem „střízlivěji“ a smířlivěji než v době, kdy k rozkolu došlo.

Při té příležitosti se zkus zamyslet nad tím, jaký příklad dáváš svým dětem, pokud je máš, a zkus si odpovědět na otázku, co chceš svým dětem předat, co je chceš naučit, jaká je ta největší hodnota, kterou jim chceš předat v rodové linii. A pak začni tvořit – vytvoř něco, aby mohl být tento záměr uskutečněn…

Vím, bude to složité, taky to zabere hodně času, ale je možné použít zkratku a vše vyřešit již za svého života v krátké době několika týdnů či měsíců, čímž zároveň zvýšíš svou vlastní lidskou hodnotu a také hodnotu tvého života, protože začneš žít smysluplný a naplněný život. K tomu stačí změnit neplatné vzorce chování, které ovládají náš, jak se říká, „plazí“ nebo „dinosauří“ mozek…

Jak dospět k souznění s druhými lidmi a vlastní proměně?

Jak dospět k souznění s druhými lidmi a vlastní proměně? Tím nejlepším způsobem, jak to udělat, je objevit v sobě tu nejmocnější sílu pro transformaci.

VYŘEŠIT JEDNODUŠE SVÉ PROBLÉMY JEDNOU PRO VŽDY?

ANO, JDE TO.

Stačí pochopit příčinu, z čeho tyto problémy pramení, a tu odstranit.

Leckdy stačí pouhá změna smýšlení nebo změna našich navyklých neplatných vzorců chování a problémy zmizí samy.

K vyřešení problémů hlubokým pochopením toho, z čeho tyto problémy pramení, vedou na samotném začátku tři kroky:

KROK 1 – Seznamte se s tím, co všechno je součástí života

KROK 2 – Dejte tomu vesmírný-kosmický rozměr

KROK 3 – Naučte se chápat a ovládat síly, které řídí život každého z nás

Seznamte se s tím, co všechno je součástí života, dejte tomu kosmický rozměr a naučte se chápat a ovládat síly, které řídí váš život. Toto je ve zkratce postup, který vám může pomoci vyřešit vaše problémy hlubokým pochopením toho, z čeho tyto problémy pramení.

JAK VYŘEŠIT SVÉ PROBLÉMY?

Stačí porozumět životu.

Život každého člověka probíhá jen a pouze v rámci dvanácti základních principů. Každý z těchto dvanácti principů je přirozenou součástí života každého z nás.

Pojďme si tedy popovídat o tom, o čem je život. A pojďme si říci, jak si život zjednodušit. Přihlaste se do Členské sekce INSPIRO-AKADEMIE a okamžitě se dozvíte více.