K tomu, aby mohlo vše dobře fungovat, komunikuj, tedy přijímej a předávej ty správné informace tak, jak je pro tebe přirozené podle toho, jak je ve tvém horoskopu narození postaveno znamení Blíženci. Využívej k tomu myšlení podle postavení planety Merkur a všímej si také toho, jak jsi na tom se vzděláním a jak se projevuješ v blízkém okolí (sousedé, příbuzní, sourozenci, spolužáci…) podle znamení ve 3.domu.

K tomu, aby mohlo vše dobře fungovat, bychom měli KOMUNIKOVAT, tedy přijímat a předávat ty správné informace, tak jak je pro nás přirozené. K tomu využíváme MYŠLENÍ a záleží také na tom, jaké je naše VZDĚLÁNÍM a jak se projevujeme v BLÍZKÉM OKOLÍ (sousedé, příbuzní, sourozenci, spolužáci…)

V souvislosti s komunikací jde především o komunikaci s naším blízkým okolím, kde dále rozšiřujeme své znalosti a vědomosti i schopnosti. To, jak komunikujete se svým blízkým okolím, se projeví v té životní oblasti, tedy domu horoskopu narození, kde je znamení Blíženci.

MYŠLENÍ

Všechno to, co děláš i jak vnímáš sebe sama, souvisí s tvým MYŠLENÍM. Je to právě tvé MYŠLENÍ, co rozhoduje i o tvém konání a také o tvém životě a osudu. Další indicie souvisí tedy s tvým MYŠLENÍM. Tuto indicii ve tvém osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 3 pod nadpisem MYŠLENÍ.

Ve vašem životě také existuje energie, kterou uplatňujete při MYŠLENÍ.

Indicii o tom, o jakou energii se jedná, naleznete ve vašem osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 3 pod nadpisem MYŠLENÍ.

Pod nadpisem MYŠLENÍ V ŽIVOTNÍ OBLASTI naleznete indicii o tom, v jaké životní oblasti MYŠLENÍ uplatňujete.

MYŠLENÍ V ŽIVOTNÍ OBLASTI

Záleží také na tom, v jaké životní životní oblasti MYŠLENÍ uplatňuješ. Odpověď nalezneš ve tvém osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 3 pod nadpisem MYŠLENÍ V ŽIVOTNÍ OBLASTI.

KOMUNIKACE

V souvislosti s komunikací jde především o komunikaci s naším blízkým okolím, kde dále rozšiřujeme své znalosti a vědomosti i schopnosti. To, jak komunikujete se svým blízkým okolím, se projeví v té životní oblasti, tedy domu horoskopu narození, kde je znamení Blíženci.

To, jak projevuješ MYŠLENÍ, souvisí i s tím, jak KOMUNIKUJEŠ, tedy jaké přijímáš a předáváš informace.. Tuto indicii nalezneš ve tvém osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 3 pod nadpisem KOMUNIKACE (může jít i o dvě životní oblasti).

BLÍZKÉ OKOLÍ, VZDĚLÁNÍ

Po vymezení tvého vlastního prostoru i v oblasti FINANCÍ se dále rozšiřuješ do tvého BLÍZKÉHO OKOLÍ, přičemž toto rozšiřování souvisí i s tvým VZDĚLÁNÍM..  Indicie o tom, jakou energii nebo energie uplatňuješ v této životní oblasti právě ty, nalezneš ve tvém osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 3 pod nadpisem BLÍZKÉ OKOLÍ, VZDĚLÁNÍ (může jít i o dvě energie).

Pokud ještě nemáš tvůj osobní e-book „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“, můžeš si jej objednat na odkazu níže.