Vítejte na mém osobním webu, jehož cílem je inspirovat a motivovat k univerzálnímu podnikání. Na tomto webu Vám poradím, jak na to. Zde si můžete přečíst něco málo o mně.

Něco málo o mně (i o Vás)

Mám pro Vás ty správné informace pro Vaše životní směřování, se kterými se skrze péči o to přirozené propracujete k vybudování pevně daného řádu a skrze tvoření se propracujete k vnitřnímu osvobození od toho, co Vás omezuje, tedy ke skutečné svobodě

Za pomoci analyzující životní filozofie související s přežitím a s cizinou se naučíte ve vzdělání přijímat to, co k Vám přichází, včetně inspirace.

Naučíte se „vyvažovat“ a harmonizovat své vztahy tím, že  s mou pomocí budete aktivně konat pro vlastní přežití v zájmu toho, co je přirozené.

S mou pomocí se také naučíte  ve skupině lidí, s nimiž sdílíme stejné ideály, proměňovat v zájmu toho, po čem hluboce toužíte,  a zároveň se stabilizovat  finančně, prostorově i citově.

Pomohu Vám s proměnou hlubokým pochopením toho, co bylo vytěsněno, což Vám následně pomůže ke stabilizaci finanční, prostorové a citové. Naučíte se hledat souvislosti v protikladech.

Tento text jsem si zpracovala podle mého horoskopu narození a tutéž příležitost dám i Vám jako ČLENŮM projektu Podnikání trochu jinak. Podobnou stránku si můžete v projektu Podnikání trochu jinak zpracovat podle pokynů v e-booku „Jak si podle horoskopu narození zpracovat stránku O MNĚ?“.