Na prvních dvou ÚROVNÍCH hry „V jedné malé zemi“ jsme se seznamovali s tím, co je součástí života i s tím, jak je každý z nás součástí Vesmíru. Nyní, na ÚROVNI3, se učíme tyto informace propojovat ve vztazích a s tím, co se děje TADY a TEĎ. Vzhledem k tomu, že hra „V jedné malé zemi“ představuje jakýsi systém, z něhož je možné vycházet a který by měl být schopen se šířit naprosto přirozeným a jednoduchým způsobem, budeme na ÚROVNI3 a ÚROVNI4 hry „V jedné malé zemi“ pracovat i s PŘÍLOHAMI z předcházejících ÚROVNÍ. Je to mj. i z toho důvodu, abychom si uvědomili, že má-li mít náš život smysl a má-li dobře fungovat, musíme se leckdy vrátit do minulosti a hledat to, co pomáhalo a dávalo smysl, abychom z toho mohli čerpat v přítomnosti pro budoucnost. Proto je dobré mít všechny podklady ke hře „V jedné malé zemi“ pohromadě.

Hra „V jedné malé zemi“ – ÚROVEŇ 3 – 1.část – TEORIE

Na ÚROVNI3 hry „V jedné malé zemi“ se budeš učit rozumět sobě i druhým lidem tím, že pochopíš, jak působí energie v našich životech a jak žít život v celé jeho šíři. K tomu je nejprve potřeba seznámit se se systémem, který souvisí s  MAPOU ŽIVOTA. S tím se seznámíš v 1.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“ a těchto zkušeností pak využiješ při lepším chápání sebe sama i druhých lidí v dalších částech ÚROVNĚ3.

ÚROVEŇ3 hry „V jedné malé zemi“ – 1.část – 1.díl – VELKÝ KŘÍŽ

Začneme tím, že si vysvětlíme, jak je to v MAPĚ ŽIVOTA s jednotlivými životními oblastmi a s energiemi, které je ovládají, a řekneme si, jak to udělat, abychom si mohli to, co souvisí s MAPOU ŽIVOTA, ovládat my sami. Pro lepší pochopení toho všeho si v 1.díle 1.části ÚROVNĚ3 na své MAPĚ ŽIVOTA vyznačíš tzv. VELKÝ KŘÍŽ, který naznačuje čtyři astropsychologické kvadranty. Tyto kvadranty nastíní čtyři základní úrovně života. Tyto informace si v 2.díle 1.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“ promítneš do tvé vlastní MAPY ŽIVOTA, kde se budeš učit chápat vesmírný systém.

ÚROVEŇ3 hry „V jedné malé zemi“ – 1.část – 2.díl – 12 KROKŮ K POCHOPENÍ ŽIVOTA I VZTAHŮ

Po tom, co si ujasníme, jak je to s životními oblastmi (DOMY horoskopu narození) a životními energiemi (ZNAMENÍMI zvěrokruhu), se v 2.díle 1.části ÚROVNĚ3 soustředíme na to, co představuje vesmírný systém, který řídí život každého z nás. Tím systémem je systém průchodu vesmírných těles zvěrokruhem, tedy průchod Slunce, Luny/Měsíce a planet sluneční soustavy souhvězdími, která jsou z hlediska astrologie znameními zvěrokruhu. Každé ZNAMENÍ si přiřadíme k vesmírnému tělesu a povíme si, jak funguje 12 KROKŮ K POCHOPENÍ ŽIVOTA I VZTAHŮ. V 2.díle 1.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“ si rozšíříme poznání z 1.dílu 1.části ÚRONĚ3 hry „V jedné malé zemi“ o pochopení vesmírného systému daného průchodem PLANET znameními zvěrokruhu a ty si to vše promítneš do tvé vlastní MAPY ŽIVOTA, kde se budeš učit chápat vesmírný systém.

Jaké v 1.části ÚROVNĚ3 použiješ přílohy?

Přílohy z ÚROVNĚ1

1.1.2.0. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ -ZLATÝ GRÁL-Znamení, planety a aspekty planet

1.1.2.1. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ-ZVĚROKRUH-ASC-DSC-Osobní MAPA ŽIVOTA

1.1.3.1. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ-ZVĚROKRUH-Beran-Váhy-Osobní MAPA ŽIVOTA

Přílohy z ÚROVNĚ2

1.2.1.1. JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY

1.2.2.1. JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA2-ZNAMENÍ

1.2.3.1. JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA3-DOMY

Přílohy z ÚROVNĚ3ˇ- 1.část

1.3.1.1. V jedné zemi-ÚROVEŇ3-1.část-1.díl-VELKÝ KŘÍŽ-k vyplnění

Podle pokynů v této příloze se učíš rozumět životním oblastem a vesmírným energiím.

1.3.1.2. V jedné zemi-ÚROVEŇ3-1.část-2.díl-12 KROKŮ K POCHOPENÍ ŽIVOTA I VZTAHŮ-k vyplnění

V této příloze nalezneš pokyny, podle kterých se učíš rozumět životu i vztahům.

Oba soubory si stáhni a postupuj stejně jako v předchozích ÚROVNÍCH podle pokynů v textu, mezi jednotlivými stránkami se přesunuješ kurzorem v pravé liště, po kliknutí do souboru můžeš podle pokynů vyplňovat jednotlivé formuláře. Po tom, co budeš mít vše vyplněno, soubory můžeš uložit a vytisknout.

Poté pokračuj do 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“