ÚROVEŇ4 hry „V jedné malé zemi“ je věnována pochopení toho, jak se projevuje vzájemné propojení jednotlivých energií – znamení zvěrokruhu při aspektech. To, zda si jednotlivá znamení rozumí či nerozumí, záleží především na tom, jaká je živlová hodnota těchto znamení. Proto si v 1.dílu 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ na samotném začátku připomeneme energetickou hodnotu jednotlivých znamení zvěrokruhu z hlediska živlové kvality a v 2.dílu 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ si vysvětlíme, jak porozumět aspektům. Ve 3.díle 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ si prostřednictvím e-booku 12 UNIVERZÁLNÍCH KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ rozšíříš na UNIVERZÁLNÍ rovinu osobní e-book 12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ z ÚROVNĚ1 hry „V jedné malé zemi“ 

Nejprve si tedy v 1.dílu 1.části ÚROVNĚ 4 hry „V jedné malé zemi“ připomeň, jak je to s živlovými kvalitami znamení zvěrokruhu, a protože se říká, že „OPAKOVÁNÍ JE MATKA MOUDROSTI“, připomeneš si i to, jak jsou energie jednotlivých znamení zvěrokruhu zastoupeny právě ve TVÉM OSOBNÍM ZVĚROKRUHU, tedy ve tvém horoskopu narození a tím i ve tvém životě.

Přílohy z ÚROVNĚ1

1.díle 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ budeš používat tyto přílohy:

1.1.2.0. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ -ZLATÝ GRÁL-Znamení, planety a aspekty planet

1.1.2.1. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ-ZVĚROKRUH-ASC-DSC-Osobní MAPA ŽIVOTA

Nyní si vezmi k ruce výše uvedené přílohy a také pastelky a pravítko a pokračuj podle pokynů v přílohách.

Přílohy z ÚROVNĚ4

1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ pokračuj podle pokynů v níže uvedených přílohách

Zde se učíš rozumět energetický hodnotám znamení zvěrokruhu

V 2.díle 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ se učíš lépe rozumět vztahům mezi planetami, které jsou základním kamenem pro vztah k sobě sama i pro vztahy mezi lidmi.

Ve 3.díle 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ se učíš řešit problémy

Ve 4.díle 1.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ si ověříš, co už umíš, při vytváření tvého osobního e-booku 12 UNIVERZÁLNÍCH KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ.

Po tom, co budeš mít vše hotovo, můžeš postoupit k prověření toho všeho v reálném čase TADY a TEĎ v 2.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“.