V tomto 3.díle 2.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ si vybereš jednoho z tvých tří protihráčů jako spoluhráče.

My jsme po absolvování 2.dílu 2.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“ v pozici vojevůdce, který připravuje válku proti třem protihráčům – válka se ovšem nevede jen mezi muži, ale mezi celými národy. Takže připravujeme válku nejenom proti těmto třem mužům, ale také proti jejich národům. Pokud teď budeme pokračovat v přípravách na válku, pak někteří občané těchto národů v této válce jako vojáci dobrovolně zkrátí svůj život. Měli bychom tedy myslet nejenom na taktiku a na pohyby v poli, ale i na budoucnost – chceme mít zodpovědnost za smrt těchto lidí?

Je třeba myslet dopředu i na to, jaký dopad bude mít boj a válka na budoucnost. Pak teprve můžeme pokračovat ve hře. Náš další krok by měl POSÍLIT naši schopnost ovládat si svůj život a v tomto ohledu je důležitá spolupráce. Nyní se tedy soustředíme na výběr spoluhráče a pracovat budeme s těmito přílohami.

Přílohy ÚROVEŇ1

Podle toho, jak ti to vyhovuje, pracuj s těmito přílohami z ÚROVNĚ1

1.1.2.0. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ -ZLATÝ GRÁL-Znamení, planety a aspekty planet

1.1.2.1. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ-ZVĚROKRUH-ASC-DSC-Osobní MAPA ŽIVOTA

1.1.3.1. TVÉJMÉNOPŘÍJMENÍ-ZVĚROKRUH-Beran-Váhy-Osobní MAPA ŽIVOTA

Příloha ÚROVEŇ2

1.2.2.1. JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA2-ZNAMENÍ

Za pomoci této přílohy si připomeneš pozitivní a negativní projev jednotlivých energií znamení zvěrokruhu

Přílohy ÚROVEŇ4

1.4.2.0. HRACÍ DESKA k 2.části ÚROVNĚ4

V této příloze budeš sledovat postavení planet v horoskopech narození jednotlivých aktérů a také postavení planet ve tvém horoskopu narození a budeš si na základě dosavadních zkušeností vybírat nejlepšího spoluhráče.

1.4.2.3. ÚROVEŇ4-2.část-3.díl-10 DUCHOVNÍCH ZÁKONŮ – Jak si vybrat spoluhráče?-k vyplnění

Zde nalezneš pokyny, jak nejlépe vybrat spoluhráče.

To, na čem člověk pracuje, by mělo v konečném efektu vést ke sjednocení. S „uměním univerzálním“ mistra Suna se sjednocuje za pomoci klamu, lží, podvodů, zamlžování informací a také chaosu a zmatku, ve 20. a 21.století k tomu přibyly ještě alkohol, drogy a léky…

Výhodou je, že hru můžeš hrát opakovaně a pokaždé si vybrat jiného spoluhráče, aniž by to mělo nějaký negativní dopad na současné světové dění. Na osobní rovině tak hraješ hru reálné situace na univerzální rovině. Tento díl můžeš hrát opakovaně a pokaždé si vybrat jiného spoluhráče a nemusí to být jen spoluhráč s těch tří z z 2.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“. Postup zde uvedený můžeš využít pro kohokoli, u koho znáš datum narození.

Po tom, co budeš mít spoluhráče vybraného, využij jeho schopností proti zbylým dvěma protihráčům v 4.díle 2.části ÚROVNĚ4 hry „V jedné malé zemi“-10 DUCHOVNÍCH ZÁKONŮ.