I ty máš životní oblast, v níž se můžeš skutečně osvobodit, například i za pomoci techniky. Pro osvobození probouzíš svou originalitu prostřednictvím náhlých vhledů a vnuknutí. Své ideály posléze sdílíš s druhými lidmi – tvými přáteli.

Pokud nejsme ochotni převzít zodpovědnost za BUDOVÁNÍ nového řádu, pak se budeme pouze bouřit. Namísto toho můžeme přijít s něčím zcela novým, originálním, v čem může pomoci např. technika.

Pokud jsme ochotni převzít zodpovědnost za citlivé a praktické BUDOVÁNÍ pevně daného řádu, pak se můžeme vnitřně OSVOBODIT od toho, co nás omezuje, a to v té životní oblasti, kde máme v horoskopu narození znamení Vodnář. Máme-li se osvobodit, je třeba začít dělat něco zcela jinak – originálně vy užít k tomu např. techniku.

Jako příslušníci své generace máme také dánu energii PROBUZENÍ vlastních originálních vloh a schopností, jak to v horoskopu narození naznačuje planeta Uran.

Pro vlastní vnitřní OSVOBOZENÍ od toho, co omezuje, PROBOUZÍME svou originalitu prostřednictvím náhlých vhledů a vnuknutí. Své ideály posléze sdílíme s druhými lidmi – našimi PŘÁTELI podle energie znamení v 11.domě.

Jako příslušníci své generace máme také dánu energii PROBUZENÍ vlastních originálních vloh a schopností.

Pokračujte dále ZDE

S touto energií PROBOUZÍME svou originalitu prostřednictvím náhlých vhledů a vnuknutí, která k nám však přichází vždy pouze na okamžik a pak nenávratně zmizí, musíme se tedy naučit si tyto náhlé vhledy a vnuknutí zaznamenávat okamžitě, jakmile se objeví. Takto je každý z nás naprosto unikátním a neopakovatelným „vesmírným kanálem“, kterým proudí informace z vesmíru na planetu Zemi.

Indicii o tom, při projevu jaké energie vaše generace PROBOUZÍ svou originalitu, naleznete ve vašem osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 11 pod nadpisem PROBUZENÍ.

Pod nadpisem PROBUZENÍ V ŽIVOTNÍ OBLASTI naleznete indicii o tom, v jaké životní oblasti je toto PROBUZENÍ patrné.