Podnikání trochu jinak aneb univerzální poznatky v marketingu a podnikání

Zkusme o podnikání přemýšlet trochu jinak. Zkusme o něm přemýšlet jako o možnosti pro dnešní dobu. Proč by vlastně nemohli lidé v sobě odhalit to nejcennější, co mají – svou vlastní hodnotu a schopnosti – a začít podnikat? A co by se asi stalo, kdyby takovou příležitost dostali?

Někdo možná namítne, že taková myšlenka je nereálná – jak by asi lidé mohli odhalit své schopnosti? To se hezky řekne, ale jak to udělat?

A co když existuje způsob, jak to udělat? Co když existuje způsob, který lidem pomůže, aby mohli být sami sebou, odhalili své schopnosti a naučili se být i finančně soběstačnými a v konečném efektu i vnitřně svobodnými jedinci?

Lidský život i jednotlivé epochy lidských dějin se neustále „točí v kruhu“ – jedna generace odchází, aniž by předala své zkušenosti generaci nové. A nové generaci pak trvá celý život, než pochopí tu generaci, která už dávno nežije a mezitím se potýkají s týmiž problémy, jako generace předcházející, od kterých se již nemohou učit, protože zemřeli.

Teď je ale 21.století a my si nemůžeme dovolit opakovat tuto chybu našich předků, kdy odcházející generace nepředá své zkušenosti svým potomkům. Nyní začíná zcela nová doba, která si žádá nové přístupy, a tak je na čase využít možností, které se nám nabízejí, k předávání našich vlastních životních zkušeností a poznatků a také univerzálních informací, které mohou pomoci skutečně každému dnes i v budoucnu.

V tomto projektu se naučíte prezentovat své vlastní „já“ podle horoskopu narození. Nejenom že se tím propracujete k samotné podstatě svého vlastního života i v souvislosti s tím, jaký je váš úkol při společném podnikání, ale také můžete skutečně „nastartovat svůj byznys“, jak o tom hovoří David Kirš, doslova během pár dnů. Onou „třešničkou na dortu“ přitom je, že při zpracovávání podkladů pro svůj web odhalíte svůj skutečný potenciál a dost možná vás to bude inspirovat k tomu, co prodávat.

Zajímá vás to?

Pokud Vás to zajímá, pak mám pro Vás dobrou zprávu. Dávám Vám příležitost zapojit se do velkého uzdravovacího procesu lidstva tím, že umožníte sami sobě i druhým lidem hluboké poznání univerzálních principů a posunete svůj život i své podnikání na vyšší – duchovní a univerzální úroveň.

Dnes existuje mnoho projektů, které Vám poradí, jak si vytvořit webové stránky, ale zkuste mezi nimi najít projekt, který by napomáhal vytvoření univerzálního webu! Tedy webu, který bude prezentovat Vaše skutečné, pravé JÁ.

Právě takový je projekt Podnikání trochu jinak.

Členská sekce projektu Podnikání trochu jinak Vám toto vše umožňuje. Budete mít možnost si vytvořit podklady pro Váš web podle Vašeho horoskopu narození a tím se seznámit i s tím, jaký je Váš úkol při společném podnikání. V projektu Podnikání trochu jinak si podle Vašeho horoskopu narození vytvoříte záložky, které by na webu neměly chybět.

Máte-li už svůj vlastní projekt, službu nebo produkt, pak stačí si zpracovat uvedené stránky a do textu z projektu Podnikání trochu jinak zakomponovat něco, co způsobí, že se návštěvníci Vašeho webu pro Váš projekt, službu nebo produkt nadchnou – texty z e-booků, které budete mít k dispozici v členské sekci projektu Podnikání trochu jinak, Vás mohou inspirovat, co použít.

Pak už stačí jen motivovat k akci (ke koupi, k objednávce, k zadání kontaktu) …

Pokud žádný projekt, službu nebo produkt prozatím nemáte, poradím Vám v členské sekci Podnikání trochu jinak, jak si s pomocí informací z projektu Podnikání trochu jinak zpracovat univerzální web podle Vašeho horoskopu narození. Nejenom, že se o sobě dozvíte něco nového, navíc budete mít radost z tvoření a prostřednictvím tohoto webu pak můžete šířit informace o univerzálních projektech a jejich prodejem si zajistit finanční stabilitu díky pasivnímu příjmu.

V projektu Podnikání trochu jinak si podle Vašeho osobního horoskopu narození vytvoříte texty pro záložky na Váš web tak, jak jsou uspořádány na webu www.janamaskova.cz:

Budete-li dostatečně vytrvalí, můžete si v projektu Podnikání trochu jinak za pomoci Vašeho horoskopu narození si vytvořit tyto texty:

 • „Úvodní stránku“ DOMŮ – s videem a krátkou úvodní zprávou, která vystihuje podstatu Vašeho webu
 • Záložku „O MNĚ
 • Co je CÍLEM vašeho webu
 • Záložku „JAK MOHU POMOCI?“ nebo e-book, který můžete návštěvníkům webu nabídnout výměnou za vložení e-mailu
 • ZáložkuPŘÍBĚH
 • Záložku „O mé generaci“  

TERAPIE TVORBOU WEBU

Pro zpracování těchto stránek si projdete jakousi „terapií“, kterou jsem nazvala „TERAPIE TVORBOU WEBU“, a to z toho důvodu, že vytváření textů na Vaše webové stránky na Vás může působit i terapeuticky, a to bez ohledu na to, zda tyto texty na svém webu využijete či nikoliv. Každopádně se tak ale naučíte něco nového a naučíte se vytrvalosti.

Pokud lidé na něčem vytrvale pracují, mají k tomu čtyři důvody:

 • Stabilizování vlastní životní situace
 • Dělají něco, co je baví a čím reprezentují sami sebe, případně to, co umí
 • Lidé jsou vytrvalí i při pronikání do hluboké podstaty toho, co je zajímá, při zkoumání jádra věcí – jednoduše jsou zvědaví na to, co jim zůstává utajeno
 • Lidé to všechno dělají proto, protože chtějí docílit vnitřní svobody tím, že dělají něco jinak – unikátně

Projekt „Podnikání trochu jinak“ Vám to všechno umožní. S tímto projektem si můžete zajistit:

 • Pasivní finanční příjem tím, že budete šířit univerzální poznání
 • Vlastními silami si vytvoříte vlastní webové stránky, kde budete reprezentovat sami se
 • Při práci na textech pro Váš web proniknete k samotné podstatě toho, co je Vaším úkolem při společném podnikání
 • Společné podnikání Vám dá pocit vnitřní svobody, a to tím, že to vše budete dělat úplně jinak, než je to dnes běžné – unikátně

Další informace získáte kliknutím na tlačítko níže