V projektu PODNIKÁNÍ TROCHU JINAK s TERAPIÍ TVORBOU WEBU si můžete za pomoci svého horoskopu narození zpracovat podklady pro váš web a následně si podle návodu vytvořit svůj vlastní web – je zde uveden postup krok za krokem.

V projektu PODNIKÁNÍ TROCHU JINAK při TERAPII TORBOU WEBU uskutečníte 12 KROKŮ K FINANČNÍ SOBĚSTAČNOSTI. Nejenže si vytvoříte podklady na webové stránky, navíc se seznámíte s vlastním energetickým potenciálem pro společné podnikání. 

TERAPIE TVORBOU WEBU – 00 – ÚVODNÍ STRÁNKA

Na ÚVODNÍ STRÁNCE vašeho webu by bylo dobré dát nějaké video, které bude motivovat ke spolupráci. Postup, jak si takové video vytvoříte, naleznete v e-booku „Jak za necelou hodinu připravit videoprezentaci podle horoskopu narození“

TERAPIE TVORBOU WEBU – 01. Stránka O MNĚ

Na stránce O MNĚ dáváte druhým lidem vědět o svých schopnostech, o tom, co umíte a jak můžete pomoci. K vytvoření textu na tuto záložku můžete využít svůj horoskop narození a postupovat podle pokynů v e-booku „Jak si podle horoskopu narození zpracovat stránku O MNĚ?“. Je to jeden ze způsobů SEBEPROSAZENÍ, jak si to žádá KROK1 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ ve hře „V jedné malé zemi“.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 02. Stránka CÍL

Vytvořte si prostřednictvím e-booku „Jak podle horoskopu narození zjistit CÍL webových stránek?“ text, kterým návštěvníkům vašeho webu přiblížíte, jaký je CÍL tvého webu. Znáte-li tvůj CÍL, můžete na něm vytrvale pracovat při svém SEBEVYMEZENÍ, jak si to žádá KROK2 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 03. Stránka JAK MOHU POMOCI

Informaci o tom, jak si podle vlastního horoskopu narození vytvořit stránku, jak můžete pomoci, najdete v e-booku „Jak za pár minut vytvořit výstižnou Core Message podle horoskopu narození?“. Je to jeden ze způsobů, jak dále rozšiřovat informace o svém vlastním „Já“, jak si to žádá KROK3 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ ve hře „V jedné malé zemi“.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 04. Stránka PŘÍBĚH

Návštěvníky svého webu nejlépe upoutáte svým příběhem. Vodítko k tomu, na co se při vyprávění vašeho životního příběhu soustředit, naleznete v e-booku „Na co se soustředit při zpracování stránky MŮJ PŘÍBĚH?“. Zde se můžete zmínit i o svém původu, jak si to žádá KROK4 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ ve hře „V jedné malé zemi“.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 05. Stránka O MÉ GENERACI

Pro spolupráci je dobré i to, pokud budou návštěvníci vašeho webu vědět, jaký je váš generační úkol. Takto mnohem lépe naleznete cestu jeden k druhému. Při zpracovávání tohoto tématu vám pomůže e-book „Jak si podle horoskopu narození zpracovat stránku O MÉ GENERACI“. V této záložce se tvůrčím způsobem reprezentujete jako příslušník své generace, protože to je samotný základ pro skutečnou vnitřní SVOBODU při SEBEREPREZENTACI, jak si to žádá KROK5 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ ve hře „V jedné malé zemi“.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 06. Stránka E-BOOK PRO VÁS

Pokud tedy víme, jak se propracovat ke spolupráci, pak jde už jen o to, jak se nám podaří k sobě přitáhnout ty správné lidi. K tomu slouží MAGNET NA ZÁKAZNÍKY, který je možné si rovněž zpracovat podle horoskopu narození za pomoci e-booku „Jak za pár minut vytvořit MAGNET NA ZÁKAZNÍKY podle horoskopu narození?“. E-book by měl vzbuzovat pozitivní pocity a měl by přiblížit vaši SLUŽBU DRUHÝM LIDEM, jak si to žádá KROK6 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ ve hře „V jedné malé zemi“. To mohou čtenáři e-booku posoudit podle toho, jak jsou ve vašem horoskopu narození začleněny ty nejzákladnější univerzální principy, které to všechno ovlivňují.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 07. Jak připravit VIDEOPREZENTACI?

Oblíbeným způsobem, jak oslovit návštěvníky webu, je videoprezentace. Vy máte možnost si vytvořit zcela unikátní videoprezentaci podle vlastního horoskopu narození. Jak na to, to se dozvíte z e-booku „Jak za necelou hodinu připravit videoprezentaci podle horoskopu narození?“. Bude-li videoprezentace na úvodní stránce vašeho webu motivovat ke spolupráci, pak je to přesně to, co si žádá KROK 7 z 12ti KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ ve hře „V jedné malé zemi“.

TERAPIE TVORBOU WEBU – 08. Kde se bere TOUHA?

V určitém okamžiku se při spolupráci objeví vnitřní potřeba nějaké změny. To bývá tehdy, když si prostřednictvím univerzálních informací začnou lidé uvědomovat své skutečné, hluboké TOUHY. Právě to je okamžik, kdy můžeme pozvat návštěvníky do členské sekce, kde se dozví další informace. Jak na to, to se dozvíte z e-booku „Jak proměnit sexuální energii v mocnou touhu, která uzdravuje?“.

TERAPIE TVORBOU WEBU a Podnikání trochu jinak – 09. Podnikatelská filozofie

Pokud s něčím začneme, ukáže se v určitém okamžiku nutnost mít něco, čemu věříme, nějakou svou životní filozofií, něco, čemu můžeme věřit a o co se chceme podělit s ostatními.

Podnikání trochu jinak – 10. Marketing naruby

V této části tohoto projektu obrátíme marketing vzhůru nohama. Začínat totiž nebudeme s podnikateli, ale s dětmi. Důvod je jasný. Každý podnikatel byl dítětem a většina podnikatelů má také děti, takže jde o dvě spojité nádoby. A tak je dobré pohlédnout na podnikání i z tohoto hlediska, tedy z hlediska toho, jaké poselství každý z nás předává svým dětem, a to bez ohledu na to, zda jsme či nejsme podnikatelé. Je to mj. i z toho důvodu, že každý z nás nese zodpovědnost za to, jak vychová své děti, což může být při podnikání trochu problém. Všechno je o tom, jak se cítíme a jak pracujeme se svými city, jak čerpáme ze svého původu.

S tím, jaké poselství předáváte vašim dětem, se seznámíte prostřednictvím e-booku „Jak pracovat s city? aneb Jaké poselství předat dětem?“

Podnikání trochu jinak – 11. Univerzální web

A můžeš se pustit do práce. V e-booku „Tvůj vlastní web a univerzální principy krok za krokem“ nalezneš informace o tom, jak si zpracovat web podobný mému osobnímu webu www.janamaskova.cz, kde využiješ již zpracované podklady podle tvého horoskopu narození.

Podnikání trochu jinak – 12. Reklama a SJEDNOCOVÁNÍ

Pokud něco šíříme, pak musí jít o něco, čemu věříme a co může lidi SJEDNOCOVAT. To, jak SJEDNOCOVAT podle horoskopu narození v reklamě, se dozvíte z e-booku „Jak v reklamě sjednocovat podle horoskopu narození?“

.