Terapie tvorbou webových stránek

„Terapie tvorbou webových stránek“ byl původně e-book, ve kterém byly uvedeny všechny postupy pro vytvoření stránek na web podle horoskopu narození. Tyto postupy jsem rozdělila do jednotlivých e-booků a jsou nyní součástí projektu „Podnikání trochu jinak

Proč právě terapie tvorbou webových stránek?

Je to jednak z toho důvodu, že potřeba tvořivosti je přirozenou součástí života každého člověka, stejně jako potřeba sebereprezentace, a také proto, že právě webové stránky jsou nejvhodnější formou sebereprezentace.

Proč právě terapie?

Je to z toho důvodu, že při zpracování webových stránek za pomoci vlastního horoskopu narození máte možnost uvědomit si samotnou podstatu svého života, takže se propracujete k hloubce svého vlastního „Já“.

Jak těchto poznatků využijete?

To, zda těchto poznatků využijete k cestě do vlastního nitra a k poznání vašeho vlastního „Já“ nebo zda takto vytvořené texty použijete na svém webu, záleží jen na vás.

Terapie tvorbou webu“ je součástí projektu „Podnikání trochu jinak“, bližší informace k projektu „Podnikání trochu jinak“ a možnost zakoupit členství získáte kliknutím na tlačítko níže.

Tento projekt splňuje svůj účel, pokud máte zpracovaný vlastní horoskop narození. Jestliže svůj horoskop narození ještě nemáte, můžete si jej objednat.