3.část – Jak žít TADY a TEĎ? – 12.duben 2021

I při seznámení s tím, jak se naučit žít TADY a TEĎ, použiješ hrací desku 1.3.2.0. Hra „V jedné malé zemi“ – ÚROVEŇ3 – VZTAHY a DUCHOVNO – 2.část – Stolní hra – Hrací deska ke hře a další přílohy. Na této úrovni budeš dále pracovat s těmito přílohami:

 • 1.3.2.4.1. 12.4.2021-Beran-Váhy – ZVĚROKRUH
 • 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet

V těchto přílohách je znázorněn den nového začátku roku 2021, kdy začalo něco, co nám může pomoci se OSVOBODIT. Den 12.4.2021 byl dnem, kdy se v mé mysli objevil nápad zpracovat stolní verzi hry „V jedné malé zemi“ a kdy jsem na této verzi hry začala pracovat… Tato verze se během jediného roku přetavila v ÚROVEŇ3 hry „V jedné malé zemi“, kterou právě studuješ.

Nejprve si připrav Přílohu 1.3.2.0. Hra „V jedné malé zemi“ – ÚROVEŇ3 – VZTAHY a DUCHOVNO – 2.část – Stolní hra – Hrací deska ke hře s tebou nalepenými symboly planet, případně, znáš-li svůj čas narození, i domů TVÉHO OSOBNÍHO ZVĚROKRUHU, a také s nalepenými symboly planet z horoskopu narození Jany Maškové.

 1. Z předchozího postupu již víš, v jakém vztahu jsou mezi sebou jednotlivé energie planet ve TVÉM OSOBNÍM ZVĚROKRUHU i v jakém vztahu jsou mezi sebou planety z OSOBNÍHO ZVĚROKRUHU Jany Maškové vůči TVÉMU OSOBNÍMU ZVĚROKRUHU a díky tomu víš i to, jak propojit OSOBNÍ ZVĚROKRUH jakéhokoli člověka s TVÝM OSOBNÍM ZVĚROKRUHEM, případně OSOBNÍ ZVĚROKRUHY jakýchkoli dvou lidí, u nichž je znám datum narození.
 2. Nyní si do přílohy1.3.2.0. Hra „V jedné malé zemi“ – ÚROVEŇ3 – VZTAHY a DUCHOVNO – 2.část – Stolní hra – Hrací deska ke hředoplníš symboly planet ze ZVĚROKRUHU dalšího okamžiku historie lidstva, který byl časem nového začátku pro osvobození. Konkrétně jde o 12.duben 2021, k čemuž použiješ Přílohu 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet. Podobným způsobem si však můžeš propojit tvůj osobní zvěrokruh s jakýmkoli datem přítomnosti, minulosti i budoucnosti. Zde nalezneš návod, jak to provést.
 3. Pro doplnění postavení planet do přílohy1.3.2.0. Hra „V jedné malé zemi“ – ÚROVEŇ3 – VZTAHY a DUCHOVNO – 2.část – Stolní hra – Hrací deska ke hře si připrav jednu sadu se SYMBOLY PLANET. Nejjednodušší bude, když si vytiskneš sadu SYMBOLŮ PLANET na zcela jinou barvu papíru, než tomu bylo v předcházejících částech. Tuto sadu si rozstříhej. Dostaneš deset karet se symboly planet, dohlédni na to, ať se jedná o rozdílný typ písma, oproti předcházejícím.
 4. Potom pokračuj podle postupu na následujících stranách.

Zde je třeba si říci, že energetická kvalita jednotlivých dnů se liší postavením planet ve zvěrokruhu a jejich vzájemným vztahem (aspekty). Pokud vstoupí nějaká planeta do jakéhokoli znamení zvěrokruhu, pak to znamená, že tato planeta nás vyzývá, abychom energii tohoto znamení věnovali pozornost a učili se ji projevovat pozitivně v té životní oblasti, které se to týká, a to bez ohledu na to, zda v tomto znamení v horoskopu narození máme či nemáme nějakou planetu. Takto se nám připomínají energie jednotlivých znamení zvěrokruhu průchodem všech planet sluneční soustavy i Slunce a Měsíce, jak jsme o tom hovořili v 1.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“. Nyní si tedy v praxi ukážeme, jak tomu rozumět a jak se to promítá konkrétně do tvé MAPY ŽIVOTA.

Na dalších stránkách krok za krokem uvádím, jak pokračovat v této 3.části stolní hry „V jedné malé zemi“. Pracovat budeš s přílohou 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet, s níž se budeš učit žít TADY a TEĎ. Jednotlivé planety budeš vyhledávat podle symbolů, případně použiješ tabulku postavení planet v příloze 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet.

.

3.část – Jak žít TADY a TEĎ? – 12.duben 2021

 1. Začínáš Sluncem. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Slunce ve znamení BERAN. Vyhledej tedy v té sadě, která byla vybrána pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“ pro TADY a TEĎ ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Slunce-ŽITÍ a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Beran.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, oběh Slunce zvěrokruhem trvá 12 měsíců, přičemž v jednom znamení se Slunce zdrží 1 měsíc, což se opakuje každý rok zhruba ve stejném čase, a to: Slunce v Beranu-20.3.‑19.4., Slunce v Býku-19.4.-20.5., Slunce v Blížencích-20.5.-21.6., Slunce v Raku-21.6.-22.7., Slunce ve Lvu-22.7.-22.8., Slunce v Panně-22.8.-22.9., Slunce ve Váhách-22.9.-23.10., Slunce ve Štíru-23.10.-22.11., Slunce ve Střelci-22.11.-21.12., Slunce v Kozorohu-21.12.-19.1., Slunce ve Vodnáři-19.1.-18.2., Slunce v Rybách-18.2.-20.3.

 • Dalším vesmírným tělesem v tabulce je Měsíc. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Měsíc ve znamení BERAN. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Měsíc-BEZPEČÍ ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“ pro TADY a TEĎ a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Beran.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, oběh Měsíce zvěrokruhem trvá 29,5 dne, přičemž v jednom znamení se Měsíc zdrží 2,5 dne. Vztah mezi Sluncem a Měsícem představovaný aspekty mezi Sluncem a Měsícem, k němuž dochází každý měsíc, de facto poukazuje také na to, jak je to s aspekty mezi ostatními planetami. Tyto aspekty se učíme v průběhu roku zvládat při průchodu Slunce a Měsíce zvěrokruhem.

Měsíční fáze: Každý z nás zná měsíční fáze, ale málokdo ví, o co ve skutečnosti jde. Přinejmenším známe ÚPLNĚK a víme, že se jedná o den, kdy bývají problémy, přitom nevíme, proč tomu tak je. Nyní tedy již budeme vědět, že pokud je úplněk, tedy pokud vidíme na obloze celý měsíční kotouč, pak je to z toho důvodu, že je Měsíc v opozici se Sluncem. Vzhledem k tomu, že teď už víme, jakým znamením kdy prochází Slunce ve znamení, víme i to, o čem je úplněk v konkrétním měsíci, protože Měsíc prochází protilehlým znamením oproti tomu, kterým v té době prochází Slunce. Mimoto známe další měsíční fázi – nov. Ten rozpoznáme na obloze podle toho, že je na obloze vidět jen docela malý srpeček Měsíce; tato fáze je patrná tehdy, pokud jsou Slunce a Měsíc v konjunkci. Další fází je tzv. PŮLMĚSÍC, což v praxi znamená, že je na obloze vidět přesná polovina měsíčního kotouče. Ten je na obloze vidět tehdy, pokud je Měsíc se Sluncem v kvadratuře… Jak zvládat energie opozic a kvadratur, to je uvedeno na ÚROVNI4 hry „V jedné malé zemi“.

 • Následuje planeta Merkur. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Merkur ve znamení BERAN. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Merkur-MYŠLENÍ ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“ a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Beran.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, oběh Merkura zvěrokruhem trvá 12-14 měsíců, přičemž v jednom znamení se Merkur zdrží většinou několik týdnů. Jak je to se vztahem Slunce a Merkura, to je uvedeno v 1.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, Merkur bývá většinou ve stejném znamení, jako Slunce, maximálně se může vzdálit od Slunce o jedno až dvě znamení zvěrokruhu.

 • Další planetou je Venuše. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Venuše ve znamení Beran. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Venuše-SEBELÁSKA,LÁSKA ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Beran. Máš-li ve znamení Beran nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno průchodem téměř všech tzv. osobních planet, což v ten den ovlivňovalo tvé ŽITÍ, vnitřní pocit BEZPEČÍ, MYŠLENÍ a také vztahy a finance projevem LÁSKY (i SEBE-LÁSKY) při aktivní fyzické ČINNOSTI vlastním sebeprosazením v té životní oblasti (domu horoskopu narození), kde máš znamení Beran.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, s Venuší je to podobně jako s Merkurem, její oběh zvěrokruhem trvá 12-14 měsíců, přičemž v jednom znamení se Venuše zdrží většinou několik týdnů. Jak je to se vztahem Slunce a Venuše, to je uvedeno v 1.části ÚROVNÉ3 hry „V jedné malé zemi“, Venuše bývá většinou ve stejném znamení jako Slunce, maximálně se může vzdálit od Slunce o jedno až dvě znamení zvěrokruhu.

 • Dalším planetou je Mars. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Mars ve znamení Blíženci. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Mars-ZÍSKÁVÁNÍ ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Blíženci. Máš-li ve znamení Blíženci nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno průchodem planety Mars, což ti připomínalo, že je občas nutné ZÍSKÁVAT to, co potřebuješ k přežití, aktivní KOMUNIKACÍ přijímáním a předáváním těch správných informací v té životní oblasti (domu horoskopu narození), kde máš znamení Blíženci.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, oběh Marse zvěrokruhem trvá 23 měsíců, přičemž v jednom znamení se Mars zdrží několik týdnů až několik měsíců. Vzhledem k téměř dvouletému oběhu, je nutné věnovat energii toho znamení zvěrokruhu, kterým prochází Mars, náležitou pozornost a udělat vše pro to, abychom ZÍSKALI to, co potřebujeme k přežití, projevem této energie… samozřejmě v pozitivním smyslu.

 • Dalším planetou je Jupiter. Toto je planeta tzv. duchovního rozvoje, s nímž posunujeme svůj život na duchovní úroveň. U této planety je nutné si dát pozor na přehánění. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planetje Jupiter ve znamení Vodnář. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Jupiter-RŮST ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Vodnář. Máš-li ve znamení Vodnář nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno i průchodem planety Jupiter, což ti připomínalo DUCHOVNÍ RŮST při aktivním OSVOBOZOVÁNÍ od toho, co tě omezuje tam, kde máš znamení Vodnář.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, Jupiter projde všemi znameními za 12 let, v jednom znamení se zdrží 1 rok, což znamená, že Jupiter připomíná energii aktivního OSVOBOZOVÁNÍ pouze jedenkrát za 12 let. Díky přítomnosti Jupitera ve znamení zvěrokruhu víme, jakou energii se učíme zvládat v průběhu jediného roku na duchovní rovině tím, že se o to dobré, čeho se nám dostává v bohaté míře, podělíme s druhými lidmi. Znamení Vodnář připomíná, že přitom můžeme využít i techniku.

 • Dalším planetou je Saturn. Toto je druhá planeta duchovního rozvoje, která nám staví do cesty překážky a učí nás přebírat zodpovědnost za své konání. O Saturnu se říká, že je planetou karmy – nesplníme-li si svůj karmický úkol, přeneseme jej na budoucí generace. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Saturn ve znamení Vodnář. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Saturn-ZKOUŠKA ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Vodnář. Máš-li ve znamení Vodnář nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno i průchodem planety Saturn, což ti připomínalo plnění tvé (VESMÍRNÉ) ZKOUŠKY při aktivním OSVOBOZOVÁNÍ od toho, co tě omezuje tam, kde máš znamení Vodnář.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, Saturn projde všemi znameními za 29,5 roku, v jednom znamení se zdrží 2,5 roku, což znamená, že Saturn připomíná energii OSVOBOZOVÁNÍ každých 30 let. Díky přítomnosti Saturna ve znamení zvěrokruhu a domu horoskopu narození víme, na co se soustředit při překonávání překážek v konkrétních 2,5 letech.

 • Následuje planeta Uran. Toto je první z tzv. generačních planet, které svým působením ovlivňují celé generace lidstva. U této planety je nutné si dát pozor na vzpoury a protesty. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Uran ve znamení Býk. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Uran-PROBUZENÍ ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Býk. Máš-li ve znamení Býk nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno průchodem planety Uran, což ti připomínalo možnost PROBUZENÍ tvé originality při citlivém a praktickém STABILIZOVÁNÍ na úrovni finanční, prostorové a citové, a to tam, kde máš znamení Býk.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, Uran projde všemi znameními za 84 let, v jednom znamení se zdrží 7 let, což znamená, že Uran připomíná energii STABILIZOVÁNÍ každých 84 let, naposledy to bylo v letech 1935-1942, příště to bude v letech 2102-2110. Nyní, v letech 2018-2025, musíme tedy udělat něco pro to, abychom PROBUDILI svou originalitu při STABILIZOVÁNÍ vlastní životní situace na úrovni finanční, prostorové a citové

 • Následuje planeta Neptun. Toto je druhá generační planeta, která svým působením ovlivňuje celé generace lidstva projevem „Božského Já“ neboli všeobjímající lásky. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planetje Neptun ve znamení Ryby. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Neptun-SJEDNOCOVÁNÍ ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Ryby. Máš-li ve znamení Ryby nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno průchodem planety Neptun, což ti připomíná SJEDNOCOVÁNÍ projevem tvého „Božského Já“při pouhém pasivním PŘIJÍMÁNÍ toho, co přichází tam, kde máš znamení Ryby.


Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, Neptun projde všemi znameními zvěrokruhu za 168 let, v jednom znamení se zdrží 14 let, což znamená, že Neptun připomíná energii PŘIJÍMÁNÍ každých 168 let, naposledy to bylo v letech 1847‑1862, příště to bude v letech 2119-2134. Toto postavení mají všichni zrozenci let 2012-2026. U této planety je nutné si dát pozor na klam, lež, podvody, chaos, zmatek, požívání drog, alkoholu a léků. Toto je nejcitlivější a nejpasivnější postavení zvěrokruhu, žádá si pouhé PŘIJÍMÁNÍ toho, co přichází, aniž s tím budeme něco dělat a jakkoli na to reagovat. To jediné, co můžeme v těchto letech pouze pasivně PŘIJÍMAT je inspirace. Je-li zde snaha cokoliv aktivně podnikat či řešit, pak přichází chaos a zmatek vlivem klamu (a sebeklamu), lží a podvodů a také vlivem požívání alkoholu, drog či léků. Všichni jedinci narození v době tohoto působení, tedy v letech 2012-2026, jsou nositeli této energie, proto se s ní musíme v těchto letech naučit pracovat my všichni.

 1. Následuje planeta Pluto. Pluto je třetí generační planeta, která svým působením ovlivňuje celé generace lidstva hlubokým pochopením pro transformaci. Podle přílohy 1.3.2.4.2. 12.4.2021-V jedné malé zemi–Postavení planet je Pluto ve znamení Kozoroh. Vyhledej tedy ZÁKLADNÍ KARTU se symbolem Pluto-POSILOVÁNÍ ze sady pro 2.díl 2.části ÚROVNĚ3 hry „V jedné malé zemi“, a tuto ZÁKLADNÍ KARTU nalep ke znamení Kozoroh. Máš-li ve znamení Kozoroh nějakou planetu, pak víš, že dne 12.4.2021 bylo toto téma u tebe nejspíš zdůrazněno průchodem planety Pluto, což ti připomínalo, že můžeš POSÍLIT svou moc k ovládnutí tvého života při BUDOVÁNÍ pevně daného řádu tam, kde máš znamení Kozoroh.

Poznámka: Jak je patrné z tabulky 1.2.1.1 JAK CHÁPAT VESMÍR-TABULKA1-PLANETY, Pluto projde všemi znameními zhruba za 245-248 let, v jednom znamení se zdrží 12-30 let, což znamená, že Plutův oběh zvěrokruhem souvisí mj. i s dvanáctiletým oběhem Jupitera nebo třicetiletým oběhem Saturna. V těchto letech připomíná Pluto svým průchodem znamením Kozoroh energii BUDOVÁNÍ, což připomíná každých 245-248 let, naposledy to bylo cca v letech 1760-1776, příště to bude podle výpočtů v letech 2201‑2217, z čehož je patrné, že se právě nyní proměňuje systém, který byl BUDOVÁN v letech 1760-1776. Tento systém musí být v letech 2008-2024 nahrazen systémem novým – univerzálním a je nutné to udělat naprosto vědomě, protože v těchto letech se rodí generace lidí, kteří jsou nositeli této energie. Mimoto se jedná o BUDOVÁNÍ systému pro Věk Vodnáře.

Po celé věky vše funguje tak, že nastavený systém v určitém okamžiku přestane fungovat a je třeba jej změnit. A právě to se děje v tuto chvíli. Samotná podstata spočívá v tom nepoddávat se nynější tíživé situaci, ale brát ji jako výzvu. Všechny tyto poznatky lze jednoduše využít ve svůj prospěch pro vlastní životní filozofii.

Po tom, co si doplníš všechny symboly planeT pro den 12.4.2021, uvidíš na první pohled, pro co byla právě u tebe 12.4.2021 vhodná doba při začátku něčeho nového. To rozpoznáš podle toho, jakého DOMU tvého horoskopu narození (znáš-li svůj čas narození) se působení jednotlivých PLANET týká.

Nyní pokračuj přílohou 1.3.2.5. Stolní hra „V jedné malé zemi“ – Hrací deska ke stolní hře

Jak pracovat s přílohou? Aspekty. V této příloze si přiblížíme, jak porozumět aspektům. Vzhledem k tomu, že každý rok se vždy po určitou část roku většinou odehrává nějaké významné vesmírné působení, bylo by možné tohoto poznatku využít při „správném načasováníTADY a TEĎ pro utváření příznivé budoucnosti.