Aktivně navazuj vztahy s lidmi, s nimiž můžeš spolupracovat v té životní oblasti, kde máš znamení Váhy. Uvědomíš-li si svou vlastní hodnotu (SEBELÁSKA – KROK 2), pak dokážeš podle postavení planety Venuše projevovat také lásku k druhým lidem. Prostřednictvím vztahů k druhým lidem – tvým partnerům, se učíš zvládat energie, které ti nejsou vlastní, s tvými partnery především energii znamení v 7.domu a na Descendentu.

Právě v této životní oblasti nalézáme ty správné partnery pro spolupráci a hovoří se také o tom, že právě v této životní oblasti se může objevit manželský druh nebo partner. Z obecného hlediska právě zde nacházíme lidi pro spolupráci a právě zde bychom měli docílit rovnováhy při hledání „zlaté střední cesty“.

To, jaké navazujeme VZTAHY, souvisí také s tím, jaké jsou naše PARTNERSKÉ VZTAHY, tedy s kým spolupracujeme. Je to právě tato energie, kterou se učíme zvládat prostřednictvím druhých lidí – našich partnerů, a to podle znamení na Descendentu a v 7.domu.

Pokud jsme se naučili mít se rádi a užívat si života při projevu SEBELÁSKY, s níž jsme také odhalili svou vlastní cenu a hodnotu, pak k sobě přitáhneme LÁSKU zvenčí.

Indicii o tom, jakou energii uplatňujete při projevu LÁSKY, naleznete ve vašem osobním e-booku „12 KROKŮ KE SPLNĚNÍ TVÝCH SNŮ“ u KROKU 7 pod nadpisem LÁSKA.

Pod nadpisem LÁSKA V ŽIVOTNÍ OBLASTI naleznete indicii o tom, v jaké životní oblasti LÁSKU projevujete.